Analist Bu Altcoin Yatırımlık Dedi! Balinalar Hücum Etti!

Altcoin fiyatlarının düşmesiyle birlikte Shiba Inu yatırımcılarının 0.00001830 dolardan, 223 Milyar dolar Shiba alımı ile rekora koştu. Balinalar fırsatı kaçırmadı.

223 milyar dolarlık alımla sahalara dönen altcoin

İsrail ve İran arasında gerçekleşen savaş gerilimi tüm piyasaları etkiledi. Bu durumdan şüphesiz en çok etkilenen borsa Kripto borsası oldu. Düşüşler dünya çapında ses getirmeye devam ediyor. Balinalar içinse alım fırsatı meydana geldi. En çok alım yapılan altcoinlerden biri de Shiba oldu.

Savaşın yankılarıyla alt üst olan piyasalar küçük yatırımcıyı dibe sürükledi. Büyük balinaların ise karlı çıkacağı bir ayı piyasası hakim. Bitcoin fiyatının gerilemesi altcoin fiyatlarının da hızlıca düşmesine sebep oldu. Tüm hafta, Shiba fiyatı son bir ayın en yüksek seviyelerinde seyretti. İsrail ve İran arasında yaşanan gerilimden sonra ise 0.000018 dolar aralığına kadar düştü. Özellikle, hafta sonu 0.00001853 dolar seviyelerine düştü. Gün içi en yüksek olan 0.0000249 dolara göre yüzde 25’ten fazla değer kaybetti.

Düşüşler yatırımcılar için fırsat!

Ne var ki Yatırımcı Oscar Ramos’a göre bu değer kayıpları sadece bir fırsat olabilir. Balinaların yaptığı alımlar ve Bitcoin yatırımcısı olan Oscar Ramos’un sosyal medya paylaşımları da bu öngörüyü destekler nitelikte. Büyük yatırımcıların yüklü alımlarından sonra SHIB fiyatları yaklaşık olarak yüzde 6,61 oranında bir artış gösterdi.

Yatırımcılar ise Shiba Inu’nun son düşüşünden çıkarmak istedikleri dersleri ve piyasadaki hareketlilik hakkında fikirlerini paylaşıyorlar. Bitcoin 60,000 dolar aralığını yeniden test etti fakat küresel çatışmaların etkisiyle kripto piyasası zor bir dönemden geçiyor. Bu durum, Shiba Inu gibi varlıkların da önemli darbeler aldığına işaret ediyor. Ancak, bu düşüşler, bazı yatırımcılar için çekici alım fırsatları sunuyor.

Düşen piyasanın yükselen altcoini

Öte yandan, Shiba Inu’nun geçmişe dönük yüksek seviyelerine olan güven artıyor. Fiyatın son düşüşten hızla toparlanması, yatırımcıların SHIB’e olan güvenini pekiştiriyor. Analist ve yatırımcı Oscar Ramos’a göre, kripto varlığının yakın zamanda yaşadığı olumsuz trendi tersine çevireceğini düşünüyor. 0.000031 dolarlık fiyat eşiğini yeniden yakalayabileceğini öne sürüyor. Bu durum, varlığın potansiyel olarak güçlü bir toparlanma gösterebileceği düşüncesini destekliyor.

SHIB, son üç saatte yüzde 6,61 artış gösterdi. SHIB fiyatı şu anda ise 0.00002368 dolar civarında işlem görüyor. Günlük Ticari Kanal Endeksi (CCI) -138’de seyrediyor. Gösterilen bu oranlar SHIB değerinin şu anda altında olduğunu gösteriyor. Buna rağmen yatırımcılar ve analistler, Shiba Inu’nun yakın zamanda kripto piyasasını sarsacak bir ralliye imza atabileceğine olan inançlarını koruyor. Bu, SHIB’in 0.00003 dolarlık seviyenin ötesine geçerek potansiyel olarak yüzde 300’lük bir ralli gerçekleştirebileceği anlamına geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x